Nowy kredyt w Toyota Bank

Nowy kredyt w Toyota Bank

Toyota Bank do końca lipca posiada w letniej ofercie, kredyt na nową toyotę. Oferta charakteryzuje się niskim wkładem własnym oraz niską ratą miesięczną. Promocją objęte są niektóre modele Toyoty, na które obowiązują bardzo atrakcyjne stawki.

Kupując teraz model Yaris lub Auris i płacąc za niego 50 lub 60% wartości samochodu w jednej racie, można pozostałą część wpłacić dopiero po roku czasu. Przy wyborze takiego wariantu klient nie zapłaci odsetek ani prowizji. Spłata może zostać rozłożona także na dwa lata przy zachowaniu takich samych warunków.

Kolejna propozycja Toyoty to wprowadzenie do oferty nowego, innowacyjnego produktu kredytowego o nazwie „Niska Rata”. Charakteryzuje się on wpłatą w wysokości 30% wartości samochodu. Pozostała do spłaty kwota zostaje rozłożona na niskie miesięczne raty. Ich wysokość jest znacznie niższa od standardowej raty kredytu samochodowego w innych bankach. Kredyt jest udzielany na 3 lata. Ostatnia rata jest w wysokości 20 do 25% wartości samochodu. Jej wpłata jest uzależniona od tego, czy po okresie 36 miesięcy zdecydujemy się zamienić kredytowany pojazd na nowe auto. Jeżeli tak, to raty nie trzeba będzie płacić, a stary samochód zostanie kupiony przez dealera po cenie rynkowej. Natomiast różnica jaka wynika pomiędzy wartością samochodu, a wysokością ostatniej raty pomniejszy wartość kupowanego nowego pojazdu.

Przedstawiona powyżej propozycja nie jest jedyną jaką bank przygotował dla swoich klientów na lato. W letniej promocji nie zapomniano również o firmach, dla których została przygotowana oferta „Leasing 103 proc”. W tym wypadku wymagana wpłata własna wynosi 30% wartości samochodu przy cenie wykupu na koniec okresu kredytowania 16%. Leasing udzielany jest na 2 lata, a jego koszt to 3% wartości pojazdu.

Dodaj komentarz

Komentarz
Podpis* e-mail *