Oferty kredytowe w Volkswagen Bank Polska S.A.

Oferty kredytowe w Volkswagen Bank Polska S.A.

Na klientów banku Volkswagen Bank Polska, którzy planują zakup samochodu nowego lub używanego na kredyt, czekają liczne atrakcyjne propozycje kredytowe.

Jednym z oferowanych kredytów jest kredyt 50/50 0%. Skierowany jest on do tych klientów, którzy mają tylko połowę wymaganej kwoty na samochód.

Kredyt 50/50 0% jest bardzo atrakcyjną formą kredytowania zakupu auta bez odsetek i bez prowizji. Przeznaczony jest zarówno dla osób nie posiadających całej kwoty na samochód, jak również dla tych, którzy taką kwotę posiadają, ale nie chcą wszystkich pieniędzy przeznaczać na samochód.
Jeżeli klient posiada całą kwotę na zakup pojazdu, to po wpłacie połowy potrzebnej kwoty, może resztę zainwestować na przykład w lokatę Volkswagen Bank direct.
Promocyjnym kredytem 50/50 0% objęte są tylko niektóre modele samochodów. Kredyt udzielany jest na okres 12 miesięcy. Poza tym wymagane jest wykupienie pakietu ubezpieczeń (OC +AC +NNW +Assistance) za pośrednictwem Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy. Stawka za pakiet ubezpieczeń wynosi 2,9% wartości samochodu.

Korzyści wynikające z kredytu 50/50 0%

 1. wystarczy 50% wartości samochodu, aby auto stało się naszą własnością,
 2. 0% odsetek i prowizji,
 3. atrakcyjny pakiet ubezpieczeń,
 4. pozostała połowa wartości samochodu płatna dopiero po roku czasu,
 5. możliwość rozłożenia wymaganej do zapłaty połowy na dogodne raty.

Kolejną atrakcyjną ofertą jest kredyt na samochody używane – kredyt 8,99%. Powyższa oferta została przygotowana z myślą o klientach, którzy są zainteresowani zakupem samochodu używanego takich marek, jak: Volkswagen, Audi, Skoda, SEAT, Porsche.
Cechy tego kredytu, to:

 1. oprocentowanie 8,99%,
 2. kredyt dostępny razem z ubezpieczeniem,
 3. okres kredytowania nawet do 7 lat,
 4. minimum formalności,

Kredytowaniem objęte są samochody, których wiek nie przekracza 12 lat.

Samochody nowe można kupić z kredytem samochodowym 2,99%. Kredyt posiada bardzo atrakcyjne oprocentowanie. W tym wypadku wymagana jest wpłata własna w wysokości 10% wartości auta. Pozostałą do spłaty część można spłacić w dogodnych ratach. Kredytem objęte są wybrane modele samochodów. Okres kredytowania wynosi od 12 do 36 miesięcy. Poza tym bank wymaga wykupienia pakietu ubezpieczeń (OC +AC +NNW + Assistance), oraz Life za pośrednictwem Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy. Dopuszcza się sfinansowanie ubezpieczenia komunikacyjnego kredytem.

Korzyści wynikające z kredytu 2,99%

 1. atrakcyjne oprocentowanie,
 2. atrakcyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych ze stawką 2,9% wartości auta,
 3. elastyczny okres kredytowania,
 4. niski wkład własny (tylko 10% wartości auta).

Dodaj komentarz

Komentarz
Podpis* e-mail *