Link 4 – ubezpieczyciel w systemie direct

Link 4 - ubezpieczyciel w systemie direct

Największym ubezpieczycielem na rynku w systemie direct jest Link 4.
Firma w swojej ofercie posiada polisy ubezpieczeniowe nawet o 30% tańsze niż gdzie indziej. Oferta obejmuje pojedyncze ubezpieczenia, jak również całe pakiety. Towarzystwo w swojej ofercie posiada każdy rodzaj ubezpieczenia komunikacyjnego. Kierowcy w jednym miejscu załatwią zarówno obowiązkowe ubezpieczenie OC, jak również AC, NNW i wiele innych. Można również skorzystać z pakietu OC + AC.

Oferta Link 4

  • Obowiązkowe ubezpieczenie OC – w ramach ubezpieczenia firma rekompensuje ewentualne szkody wyrządzone przez kierowcę innym uczestnikom ruchu drogowego. W razie kolizji drogowej wystarczy zadzwonić pod numer telefonu Link4 22 444 44 44, a kierowca otrzyma pełne informacje jak ma postępować w danej sytuacji. Jeśli zaistnieje taka potrzeba to w najkrótszym terminie jakim tylko się da na miejsce kolizji przyjedzie przedstawiciel firmy.
  • Dobrowolne ubezpieczenie AC – dobre ubezpieczenie autocasco powinno być tanie, pewne, rzetelne, elastyczne, wygodne, sprawne i łatwe. Ten rodzaj ubezpieczenia gwarantuje wypłatę świadczenia kiedy samochód kierowcy zostanie uszkodzony podczas wypadku samochodowego lub innych zdarzeń losowych, bądź zostanie skradziony. Czasami nawet bardzo doświadczony kierowca nie uniknie niektórych nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczyciel zapewnia ochronę nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.
  • Pakiet OC + AC – jest to kompleksowa oferta, która łączy w sobie obowiązkowe ubezpieczenie OC i dobrowolne ubezpieczenie AC w formie jednego wygodnego pakietu.
  • Smart Casco – jest to rodzaj mniejszego ubezpieczenia autocasco w dużo tańszej wersji, które swoim zasięgiem obejmuje wypłatę odszkodowania kiedy samochód zostanie skradziony lub uszkodzony w wyniku pożaru, wybuchu, uderzenia pioruna itp. Bardzo dobre rozwiązanie kiedy kierowca nie potrzebuje szerokiej ochrony ubezpieczeniowej.
  • Ubezpieczenie szyby 24 – ubezpieczenie szyb samochodowych na okoliczność ich uszkodzenia lub zniszczenia podczas wypadku samochodowego, oraz działania innych osób, czy też zjawisk atmosferycznych. Warto skorzystać z tego ubezpieczenia. Akurat szyba jest jedną z mniej trwałych części samochodowych, która bardzo łatwo może zostać uszkodzona.
  • Auto Assistance 24 – ubezpieczenie występujące w dwóch opcjach: Kraj Pomoc 24 i Europa Pomoc 24. W ramach tej opcji ubezpieczenia pokrywane są koszty pomocy technicznej związanej z wypadkiem, awarią, unieruchomieniem bądź kradzieżą pojazdu.
  • Niezależni 24 – to program ubezpieczeniowy o rozszerzonej ochronie, który jest przeznaczony dla niepełnosprawnych kierowców i ich opiekunów. Program został opracowany we współpracy z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego.
  • Samochód zabytkowy – jest to specjalna korzystna cenowo oferta ubezpieczeń samochodowych, która została stworzona z myślą o właścicielach zabytkowych i historycznych aut, oraz starszych pojazdów mających więcej niż 40 lat.

Dodaj komentarz

Komentarz
Podpis* e-mail *