Kredyt na zakup auta

Kredyt na zakup  auta

Kredyty samochodowe obok kredytów hipotecznych są jednymi z bardziej popularnych kredytów celowych jakie są dostępne na polskim rynku finansowym.

Akcje promocyjne na kredyty samochodowe przeprowadzają nie tylko banki, ale również i dealerzy samochodowi. Przykładem może być akcja promocyjna autorstwa Renault Auto Keller.
Właśnie od 21 marca 2011 roku w Renault Auto Keller ruszyła akcja kredytu promocyjnego na samochody używane. Akcja będzie trwała w okresie od 21 marca 2011 roku do 30 czerwca 2011 roku. Od przyszłego kredytobiorcy wymagana jest wpłata własna w wysokości 50% ceny pojazdu. Okres na jaki kredyt zostaje udzielony to 12 miesięcy przy stałej stopie oprocentowania równej 0%. Wymagana do spłaty kwota kredytu powinna być uregulowana jednorazowo po okresie 12 miesięcy. Oferta jest przeznaczona dla wybranych używanych modeli samochodowych Renault.

Na rynku kredytów samochodowych jest sporo ofert promocyjnych, które są bardzo atrakcyjne dla klienta. Na wyróżnienie zasługują oferty kredytów samochodowych, które są dostępne w Lukas Banku, czy w mBanku.

Propozycja Lukas Banku przeznaczona jest dla klientów, którzy chcą kupić zarówno nowe jak i używane auto. Maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat, a klient sam może zdecydować od kogo i gdzie kupuje auto. Może to być zarówno salon, giełda, komis, sąsiad, czy zupełnie nieznana osoba.
Kredytem można sfinansować zakup auta, jak również zakupić wyposażenie dodatkowe.

Ciekawą propozycję posiada również mBank, gdzie na atrakcyjnych warunkach można otrzymać nawet do 100 tysięcy kredytu bez wkładu własnego i przedstawiania dokumentów potwierdzających dochód. Kredyt można wziąć w kilku walutach: PLN, EUR, CHF. W ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mDirect można otrzymać 5% zniżki na ubezpieczenie samochodu. Możliwa jest bezpłatna wcześniejsza spłata kredytu.
Kredytem z mBanku można sfinansować zakup auta od dealera, z komisu, czy od osoby fizycznej.

Dodaj komentarz

Komentarz
Podpis* e-mail *