Kredyt samochodowy w MultiBanku

Kredyt samochodowy z ratą balonową w MultiBanku

MultiBank wprowadził do swojej oferty bardzo atrakcyjny kredyt samochodowy z ratą balonową. W pierwszej kolejności mają okazję z niego skorzystać klienci takich ekskluzywnych arek samochodowych, jak: Jaguar, Land Rover, Range Rover.

Do tej pory MultiBank kredytował głównie nowe pojazdy ze średniej i górnej półki. To właśnie nowe samochody stanowią aż 70% finansowanych przez bank samochodów.

Samochodowe produkty kredytowe banku dostępne są w prawie 170 salonach dilerskich w całej Polsce.

W założeniu pod koniec 2011 roku sprzedaż kredytów samochodowych ma wzrosnąć do wartości 200 milionów złotych. Osiągnięciu tego wyniku ma pomóc systematyczne  wprowadzanie do oferty kolejnych nowych rozwiązań. Przykładem może być kredyt samochodowy z ratą balonową 50/50.

Promocyjny kredyt 50/50 jest dostępny w salonach Jaguara i Land Rover. Przy jego udzielaniu nie jest pobierana prowizja, ani naliczane oprocentowanie. Przy tym kredycie rzeczywista roczna stopa wynosi 0 procent. Jest to jedyny tego typu kredyt jaki jest udzielany w salonach, na który MultiBank posiada wyłączność. Dodatkowo klienci Jaguara i Land Rover mają możliwość skorzystania z promocyjnej oferty BRE Leasing.

Wyżej wymieniona promocja dotyczy zakupu nowych modeli następujących pojazdów: Land Rover Evoque (model premierowy w Europie), Land Rovera Discovery 4, oraz Jaguara XF. Być może, że niedługo oferta zostanie poszerzona o nowe modele, ponieważ są prowadzone rozmowy na ten temat.

Dodatkowe informacje o kredycie:

*        pierwsza wpłata w wysokości 50% wartości kredytu w dniu zakupu samochodu,

*        druga wpłata po 12 miesiącach (drugie 50%),

*        prowizja 0%,

*        oprocentowanie 0%,

*        waluta PLN,

*        możliwość rozłożenia drugiej części, na raty.

Dodaj komentarz

Komentarz
Podpis* e-mail *