Reklama Link4

Nowa kampania wizerunkowa Link4

Lider na rynku ubezpieczeń – firma Link4 – właśnie wprowadza nową kampanię reklamową. Postawiono na wysoką jakość likwidacji szkód, którą świadczy towarzystwo. Co skłoniło firmę do stworzenia nowej kampanii? Firma badała, w jakim stopniu konsumenci są zadowoleni z procesu likwidacji szkód po wypadku u swoich ubezpieczycieli. Okazało się, że to właśnie Link4 spośród kilkunastu badanych towarzystw jest towarzystwem ubezpieczeniowym, który jest najczęściej rekomendowanym przez klientów posiadających ubezpieczenie AC.

Nowe reklamy pokazują dwóch kierowców, którzy nie są zadowoleni z procesu likwidacji szkody, ale traktują to jako normalne. Ich brak satysfakcji pokazany jest w formie samochodów, które były naprawiane, ale widać, że czegoś im brakuje.

– W naszej najnowszej kampanii wizerunkowej zwracamy uwagę, że właśnie jakość przebiegu likwidacji szkody bardzo często jest dla klienta czynnikiem decydującym o późniejszym przedłużeniu współpracy z danym towarzystwem.- mówi Marcin Niewiadomski, dyrektor Pionu Marketingu i członek zarządu Link4 TU. W spocie przedstawiono także wyniki niezależnego badania, z którego wynika, że to właśnie Link4 jest najczęściej rekomendowanym towarzystwem ubezpieczeniowym.

Nowe spoty 15 i 30 sekundowe będzie można oglądać w największych sieciach telewizyjnych. Dodatkowo kampania będzie promowana w sieciach afiliacyjnych a także w Internecie. Warto dodać, że kampanię przygotowała Gruppa66 Ogilvy. Spot został wyreżyserowany przez Pawła Borowskiego.

Dodaj komentarz

Komentarz
Podpis* e-mail *