Ubezpieczenie Assistance w modzie

Co daje ubezpieczenie Assistance?

Pomimo tak wysokich ostatnio w Polsce cen paliw, duża część Polaków nie zrezygnowała z jazdy samochodem. Niektórzy nawet planują dopiero wyprawy wakacyjne. Podczas takich wypraw bardzo przydatne może okazać się ubezpieczenie assistance. Często tego typu pakiet jest dodawany za darmo do polisy OC lub AC.

W czasie wakacyjnych wypraw, tak naprawdę wszystko się zdarzyć może. Niektórym zdarzeniom możemy wcześniej zapobiec, jednak niektóre są nieprzewidywalne. Jednak zamiast snuć czarne scenariusze lepiej zawczasu pomyśleć o ubezpieczeniu się. Daje nam to fachową pomoc w przypadku awarii czy kolizji. Zakres pakietu assistance możemy zmieniać w zależności od naszych potrzeb.

Zależnie, jaki zakres ubezpieczenia wybierzemy, możemy liczyć na różny zakres pomocy. Począwszy od doraźnej pomocy na miejscu zdarzenia – czyli usprawnienie auta, poprzez holowanie do warsztatu naprawczego, transport i zakwaterowanie w hotelu na udostępnieniu samochodu zastępczego kończąc. Dodatkowo możemy liczyć na pomoc w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków lub złapania tzw. kapcia. Poza naprawami auta, możemy liczyć także na transport do szpitala w razie poważniejszego wypadku, a także nawet informację o sytuacji na drodze, którą zamierzamy jechać.

Dodaj komentarz

Komentarz
Podpis* e-mail *