Tanie OC AC w Link4

Płać mniej za OC i AC

Jak się okazuje, można płacić mniej za ubezpieczenie samochodu.

Firma ubezpieczeniowa Link4 wraz z siecią sklepów Tesco wprowadziły wspólną ofertę na ubezpieczenia komunikacyjne OC AC. Dzięki takiej współpracy kierowcy mogą taniej ubezpieczyć swój samochód, a zaoszczędzone 200 zł przeznaczyć na zakupy.

Lider na rynku ubezpieczeń firma Link4 połączyła siły z siecią sklepów samoobsługowych Tesco, tworząc usługi pod nazwą Tesco Twoje Finanse. Oferta jest skierowana do nowych klientów chcących ubezpieczyć swoje pojazdy. Polega to na tym, że jeżeli zakupimy ubezpieczenie OC lub AC w Link4 za pośrednictwem sklepu Tesco, wówczas otrzymamy bony na zakupy w Tesco na kwotę 10% wartości polisy. A więc może to być nawet 200 zł. Dodatkowo, jeżeli posiadamy kartę Clubcard, otrzymamy ekstra trzy tysiące punktów.

Współpraca między Link4, a Tesco, to pierwsza tego typu kooperacja w historii. Skąd więc pomysł, by w sklepie sprzedawać także ubezpieczenia? A stąd, że szacuje się, że co tydzień sklepy sieci odwiedza około pięć milionów osób. Do tego ponad połowa udaje się na zakupy swoim samochodem. Nie trudno wywnioskować, że często będąc w sklepie można się zdecydować od razu na ubezpieczeni swojego auta. – Tesco to niskie ceny. Od dziś – nie tylko produktów spożywczych czy przemysłowych, ale także ubezpieczeń – mówi Piotr Kubień z Tesco Twoje Finanse. Dla firmy ubezpieczeniowej tego rodzaju współpraca jest elementem rozwoju. Pozwala to na zaprezentowanie swojej oferty szerszemu gronu osób. – Zyskujemy kolejną możliwość zaprezentowania naszej oferty milionom nowych klientów – dodaje Marcin Niewiadomski, dyrektor Pionu Marketingu Link4.

Oferta powstała przy współpracy dwóch firm ma charakter pilotażowy i będzie dostępna do końca tego roku. Ze szczegółami oferty można się zapoznać w sieci sklepów Tesco, a także na stronach internetowych obydwóch firm.

Sprawdź ofertę na stawki OC w Link 4!

Dodaj komentarz

Komentarz
Podpis* e-mail *

 

Komentarze użytkowników

 • 16 stycznia 2012 21:24
  jacek -dziadek przemysl pisze:

  Witam wszystkich użytkowników:)
  Chciałbym wszystkich ostrzec przed firma link4, ponieważ reklamują się jako najtańsza i najlepsza, a w rzeczywistości to BUJDA!!! Owa firma link4 to oszuści jakich mało! Posiadając ubezpieczenie AC SAMOCHODU polisa nie należała do tanich, a jak była szkoda to tak wycenili, że żaden lakiernik nie wykonał by tego za taka kwotę jaką sobie przyjęli w kalkulacji. 3 elementy +lusterko uszkodzone wycenili na kwotę 770 zł i z czego jeszcze Vatu było 220 zł. Uważajcie.

 • 31 grudnia 2011 00:33
  Benq pisze:

  A ja się na nich zawiodłem.

  Wyliczyła mi Pani składkę telefonicznie po raz pierwszy i cena była fajna. Sama wypytywała o szczegóły. Powiedziałem, że jeszcze sprawdzę w innych firmach i zatelefonuję za jakiś czas. okazało się, że w Liberty Direct było drożej. W innych też.
  Zadzwoniłem do Pani raz jeszcze, a ponowna kalkulacja wyszła inna -> wyższa!

  Różnica była taka, że miałem ubezpieczenie w Liberty Direct 2 rok. Zdawało mi się, że będę miał 20 zniżek. Niestety Pani powiedziała przy sprzedaży, że tylko 10% bo 2 rok jeszcze nie minął i dopiero w przyszłym będę miał 20%.

  Z czasem było już tak kiepsko, że musiałem ubezpieczyć w Link4.

  Raz się pyta o zniżki, a drugi raz o lata ubezpieczenia.

  Uważajcie na to.