Leasing – kontrakt Masterlease

Duży kontrakt Masterlease

Firma Masterlease podpisała ostatnio korzystną umowę Grupą Actavis Polska. Jest to grupa, która działa w Polsce od 2004 roku, z centralą w Islandii. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą leków, a także bierze czynny udział w procesach wdrażanych na poziomie korporacji. Dzięki tej umowie do pracowników Actavis Polska trafiło w ciągu ostatnich trzech miesięcy 220 nowych aut. Były to głównie marki Skoda i Volkswagen. Samochody zostały rozdzielone i będą używane na różnych szczeblach działalności – przez handlowców, kierowników regionalnych i kadrę menadżerską.

– Rozmowy z Actavis trwały kilka miesięcy. Klient bardzo precyzyjnie określił swoje wysokie oczekiwania wobec finansowania i poziomu obługi jego floty, więc poprzeczka została postawiona wysoko – tak komentuje Grzegorz Czarnecki, Dyrektor Sprzedaży Korporacyjnej Masterlease.

Jak podaje Actavis współpraca z Masterlease ma spowodować ujednolicenie form finansowania firmowej floty. Do tej pory firma finansowała auta na różne sposoby – za gotówkę, poprzez leasing, a także wynajmowała pojazdy. Obecnie firma dzięki współpracy z leasingodawcą ma nadzieje na uproszczenie administracji w tym zakresie, a także uzyskanie oszczędności. Actavis dalej komentuje, że wybór firmy został podyktowany doświadczeniem i elastyczności Masterlease.

Dla Masterlease to największy pod względem sprzedanych aut kontrakt w tym roku. Firma w lipcu sprzedała rekordową ilość aut – 1000 sztuk, w okresie od stycznia do lipca firma sprzedała więcej aut niż w analogicznym czasie w roku ubiegłym.

Dodaj komentarz

Komentarz
Podpis* e-mail *