Starter liderem w usługach Assistance

Szukasz ubezpieczenia Asistance? Ofert jest niewiele

Starter liderem w usługach Assistance

Zobacz co jest ważne w assistance – pytania i odpowiedzi

Starter oferuje wszystkim kierowcom bardzo tanie ubezpieczenia assistance, na bardzo atrakcyjnych warunkach. Usługa komunikacyjnego Assitance w przypadku awarii samochodu zazwyczaj oznaczało odholowanie pojazdu do warsztatu w celu naprawy. Firma Starter nadała nową jakość tej usłudze, wprowadzając prawdziwie europejski poziom.

W chwili obecnej, korzystającym z jej usług w połowie przypadków udaje się dotrzeć do miejsca przeznaczenia bez wizyty w warsztacie. Jest to możliwe dzięki zorganizowaniu specjalistycznej floty, którą ta firma dysponuje. Błyskawiczna pomoc drogowa będzie jeszcze skuteczniejsza, Starter zamówił kolejną partię specjalistycznych samochodów naprawczych. Jak podkreśla kierownictwo spółki, do osiągnięcia jest współczynnik 70% skutecznego usuwania awarii bezpośrednio na drodze.

Usługi Assistance bardzo często sprzedawane są w pakietach wraz z nowym samochodem. Nie do wyceny są zalety takich usług dla firm – bardzo często znacznie obniża to koszty napraw i usprawnia ruch pojazdów. Oprócz błyskawicznych reakcji (teoretycznie do 24 godzin) na awarie, usługi Assistance często także zawierają w sobie usługę doraźnej pomocy medycznej dla kierowcy i współpasażerów.

Całą ofertę Startera znajdziesz tuOFERTA NA ASSISTANCE

Przed wyborem tego typu oferty należy się zapoznać z opiniami assistance

Dodaj komentarz

Komentarz
Podpis* e-mail *